از شما یک راننده ی حرفه ای خواهیم ساخت ... !

استاد حسین مهرپویا

استاد مریم مهرپویا

فهرست
بستن
اموزش دور یک فرمان و دو فرمان حتی درشرایط ترافیک

اموزش رانندگی دور یک فرمان و دو فرمان کاملا به ساده ترین شکل ممکن ویژه مهارت رانندگی مخصوص بانوان و راننده مبتدی اقا حتی دور یک فرمان و دو فرمان در شرایط سخت و پر تردد و شرایط ترافیک مخصو  هنرجویانی که ازمون شهری پیش رو دارند.

آموزش خصوصی رانندگی

اموزش رانندگی مخصوص بانوان که واقعا میخواهند راننده شوند و کاربرد استفاده از دور دو فرمان و یک فرمان را بدانند فقط کافیست با شرکت در اموزش رانندگی خصوصی

و حرفه ای ما که توسط مربی حرفه ای رانندگی خانم و همچنین مربی حرفه ای رانندگی اقا با بیش از ۲۰ سال سایقه در زمینه اموزش رانندگی کاملا تحصیل کرده و با مربی گری کاملا با حوصله در خدمت شما رانندگان مبتدی اموزشگاه رانندگی یا رانندگانی که ترس از رانندگی در اتوبان یا ترس از ازمون شهری با افسر ازمون پیشرو دارند در خدمتشان هستیم .

اموزش رانندگی خصوصی درب منزل به شما رانندگان مبتدی بانوان یا اقا فرا خواهید گرفت که باید بدانید که کنترل کلاج و ترمز و گاز نقش مهمی در کنترل خودروی شخصی دنده ای خود دارید .

اموزش حرکت لاکپشتی فقط در شرکت در تعلیم رانندگی حرفه ای و خصوصی توسط مربی رانندگی خانم یا مربی رانندگی اقا امکان پذیر میباشد .

اموزش رانندگی در دور یک فرمان:

۱:اول باید خودروی دنده ای یا اتومات را پارک نمایید پارک یا به شکل جدولی یا لب راه یا حاشیه راه یا پارک نسبت به گارد ریل  یا دیوار یا جدول بلند یا ماشین پارک شده میباشد که به اصطلاح میگویند پارک دوبله .

۲:تخمین بزنید که کدام شرایط دور زدن مقدور میباشد اگر عرض خیابان بیشتر از ۱۲ متر میباشد پس دور یک فرمان مقدور میباشد.

۳:راهنمای سمت چپ را روشن نمایید خودرو را ۳۰ درجه به جلو هدایت نمایید همین که ی کم سر ماشین شخصی شما دنده ای یا اتومات کج شد ایست نمایید .

۴:با نگاه کردن به عقب و اینه سمت چپ شروع به حرکت نمایید جایی که شما دور میزنید چه ی فرمان یا دو فرمان دارای خط ممتد میباشد پس با حق تقدم شروع به حرکت نمایید در صورت تصادف شما مقصر شناخنه میشوید البته بیشتر به نظر کارشناس تصادف بستگی دارد .

(دور زدن در خیابان یک طرفه ممنوع میباشد اموزش رانندگی مخصوص و ویژه بانوان کاملا حرفه ای در خیابان های تهران یا در هر جایی از دنیا به صورت تخصصی اموزش ببینید اموزش رانندگی با مربی خانم یا اموزش رانندگی برای افراد دارای گواهینامه دارها  اموزش تضمینی رانندگی در تهران با ما اموزش رانندگی از صفر مبتدی را تجربه کنید )