از شما یک راننده ی حرفه ای خواهیم ساخت ... !

استاد حسین مهرپویا

استاد مریم مهرپویا

فهرست
بستن
آموزش رانندگی حرفه ای با جدیدترین متدهای نوین جهانی
اموزش پارک جانبی(تخصصی و حرفه ای)

یکی از عملکرد یک راننده خوب پارک کردن خودرو به فاصله ۳۵ یا ۴۰ یا ۳۵ یا ۵۰ سانتیمتری فاصله لاستیک ماشین تسبت به جدول میباشد و همچنین در انجام پارک دوبل یا دنده عقب بعد از پارک کردن این فاصله رعیت شود.

اموزش خصوصی رانندگی توسط زوج همکار با انواع پارک های جانبی اشنا شویدشما در اموزش خصوصی رانندگی فرا خواهید گرفت که بعد از پارک فرمان را نسبت به شرایط در جهتی بچرخانید که خودرو دنده ای یا اتوماتیک بعد از توقف و پارک دوبل درجا تحت هیچ شرایطی حرکت نکند .

 

۱:راه بدون جدول و پارک در سربالایی…

در هنگام پارک کردن وسیله نقلیه فرمان را به سمت راست در جهت عقربه ساعت بچرخانید به نحوی که چرخ های جلو در وضعتی قرار گیرند که در صورت حرکت غیر منتظره وسیله نقلیه به سمت حاشیه راه کشانده شود و از ورودی به شطح سواره رو ممانعت به عمل اید .

۲:راه دارای جدول کناری در سربالایی …

در هنگام پارک کردن در سربالایی فرمان را به سمت چپ در جهت عقربه ساعت بچرخانید به نحوی که چرخ جلو سمت راست از قشمت عقب با جدول در گیر شود در این صورت جدول مانع به حرکت درامدن وسیله نقلیه میگردد .

 

۳:راه دارای جدول کناری و پارک در سرازیری …

در هنگام پارک کردن در سر پایینی فرمان را به سمت راست در جهت عقربه ساعت بچرخانید به نحوی که چرخ جلو سمت راست از قسمت جلو با جدول درگیر شود در این صورت جدول مانع به حرکت درامدن ویسله نقلیه میگردد .

توقف حتی برای یک لحظه در اتوبان چه در لاین اول یا در لاین دوم یا در لاین سوم بجزء وجود ترافیک خلاف میباشد .

_روش خروج از پارک جانبی …

۱:دنده اتومبیل شخصی خود را خلاص کنید و سپس با چرخاندن سویچ به سمت جلو استارت بزنید ۲:با دیدن و کنترل قسمت عقب ماشین دنده ای یا اتومات شخصی خود چنانچه با اتومبیل پشت سری خود فاصله دارید کمی به عقب بروید تا فاصله مناسب را برای خروج از پارک را داشته باشید .

۳:راهنمای سمت چپ را داشته باشید .

۴:سر را به سمت عقب برگردانده و طرف چپ و عقب نقاط کور را تامین نمایید .

۵:با رعایت حق تقدم و عبور وسیله نقلیه ای که در حال حرکت هستند با اطمینان کامل از پارک خارج شوید

 

در اموزش خصوصی حرفه ای رانندگی شما هنرجویان که مشکل پارک یا تنظیم فاصله جانبی را دارید این مشکل را به ما بسپارید ما مربیان حرفه ای رانندگی با سابقه بسیار بالا و مهارتی حضور شما عزیزان در نزد ما انواع اموزش تخصصی و حرفه ای کنترل و هدایت خودروی شخصیآموزش پارک جانبی(تخصصی و حرفه ای) که چگونه کنترل نمایید .

تنظیم فاصله در راننگی حرف اول رانندگی در اتوبان یا پارک دوبل یا در حرکت های نمایشی  در دور پلیسی یا در دور دو فرمان یا در دور یک فرمان یا در دنده عقب باید فاصله خودتون با اشیاء یا نسبت به سایر وسیله نقلیه پیدا کنید .

رانندگی  تخصصی در اتوبان نیاز به تمرینات بیشتری دارد باز هم اینجا تنظیم فاصله با سایر خودروهای دنده ای یا اتومات شما را در کنترل خودروی شخصی به چالش میکشاند .

این تمرینات نیاز به یک مربی حرفه ای اقا یا مربی رانندگی خانوم در غرب تهران برای بانوان عزیز یا دوستانی که ترس از رانندگی دارند با شرکت در کلاس تخصصی ما کاملا حرفه ای وبا ارامش پشت فرمان بنشینید .

با توجه به وضعیت اقتصادی و با در نظر گرفتن زمان و وقت لازم اموزش ما کاملا مقرون به صرفه بوده اموزش ما از درب منزل بوده و اموزشگاه رانندگی این قابلیت اموزش از درب منزل را دارا نمیباشد .

در اموزش خصوصی رانندگی از درب منزل به صورت عملی و حرفه ای با انواع پارک در ازمون شهری که به درخواست افسر ازمون باید به اجرا بگذارید جهت اخذ گواهینامه رانندگی را فرا خواهید گرفت .