از شما یک راننده ی حرفه ای خواهیم ساخت ... !

استاد حسین مهرپویا

استاد مریم مهرپویا

فهرست
بستن
آموزش حرفه ای خصوصی رانندگی در اتوبان و بزرگراه و جاده چالوس

تعریف اتوبان یا بزرگ راه :اتوبان یا بزرگراه با دو خیابان رفت و برگشت مجزا میباشد در اتوبان با تابلوی ابی مسیر را ورود و خروج را نشان میدهد ولی در بزرگ راه با تابلوی سیز مسیر ورود و خروج را نشان میدهد و هر دو بدون تقاطع هم سطح میباشد.اتوبان خارج از شهر است ولی بزرگ راه بین درون شهری است.

اغلب دوستان دارای گواهی میباشند ولی هنوز ترس دارند این گونه افراد در جهت از بین بردن ترس و استرس از رانندگی میتوانند با شرکت در کلاس اموزش خصوصی حرفه ای رانندگی با مربیان مجرب که کادر کاملا تحصیل کرده میباشند حضورداشته باشند.

اموزش رانندگی در اتوبان یا ازاد راه قسمت مهمی از رانندگی استآموزش حرفه ای خصوصی رانندگی در اتوبان و بزرگراه و جاده چالوس در جهت صرفه جویی در وقت از اتوبان و ازادراه ها و بزرگراه استفاده کنید

گرچه برای مبتدیان رانندگی در اتوبانها با مشکل مواجه میشوند بر ترس خود به سختی میتوانند غلبه کنندولی این مشکل را به ما بسپارید

شرکت در کلاس اموزش رانندگی خصوصی حرفه ای رانندگی در غرب تهران یا در صادقیه یا خصوصی حرفه ای رانندگی در یوسف اباد یا در پل گیشا بر ترس و استرس خود غلبه کنید

اما با یادگیری اصولی بر این ترس غلبه کرده و با لذت رانندگی حرفه ای خود را به به دوستان و نزدیکان خود به نمایش بگذاریدنمایش بگذارید.

ما زمان مناسبی برای رفتن به اتوبان و بزرگراه انتخاب کنید زیرا این اقدام کمک زیادی در پیشرفت شما انجام میگردد.

شما زمانی که در سرعت پایین با ارامش رانندگی میکنید پس میتوانید در اتوبان هم با ارامش به تمرین عملی رانندگی ادامه دهید.

در اتوبان لاین سمت راست خود را برای رانندگی انتخاب کنید معمولا لاین سمت چپ و لاین وسط در جهت سبقت گیری مورد استفاده قرار میگیرد ه

حواستان باشد که رانندگی در سرعت پایین در اتوبانها و بزرگ راه ها بسیار خطر ناک میباشد.

سعی کنید قبل از رفتن به اتوبان از معاینه فنی خودروی خود اطلاع کافی داشته باشید از جمله چراغها وترمزها و راهنما و برف پاک کن و گیربکس و تمام قطعات خودرو باید به نحو عالی و درست کار کنند .

خراب شدن خودرو در در اتوبان و بزرگ راه ها بد ترین چیزی هست که اتفاق میوفتد ما در اموزش خصوصی و حرفه ای رانندگی در تهران در غرب و شمال تهران با تمام چالشهای رانندگی برخورد خواهید داشت.

آموزش حرفه ای خصوصی رانندگی در اتوبان و بزرگراه و جاده چالوس

۱:همیشه کمر بند ایمنی خود را ببندید

۲:اگر در مسیر یابی مشکل دارید ار نرم افزار اندروید مسیر یاب استفاده نماییدبا این کار استرس گم شدن را به حداقا برسانید

۳:به هیچ عنوان بدون راهنما زدن و تامین نقاط کور لاین عوض نکنید . در غیر این صورت به سادگی تصادف میکنید .

۴:قبل از رانندگی از داروهای خواب اور به هیچ عنوان مصرف نکنید

۵:تمرین و تمرین و تمرین با ی مربی اموزش حرفه ای و خصوصی رانندگی سریع تر و بهتر به پیشرفت شما کمک میکند.

۶:قبل از رفتن به اتوبان از داشتن تاریخ تمدید بیمه شخص ثالث یا داشتن بیمه نامه اطلاع کافی داشته باشید

۷:در دفعه اول حتما با ی مربی خصوصی و حرفه ای رانندگی و با تجربه کمک بگیرید در زمانی که شما اشتباه کنید میتواند کمک بزرگی به شما کند با مشاهده ضعف شما هنر رانندگی عملی خصوصی و حرفه ای رانندگی شما را اصلاح مینماید.

معمولا در اتوبان ها تصادفات شدیدی بوجود می اید اغلب رانندگان بر اثر ناشی از خستگی بیش از حد یا گرفتن سبقت غیر مجاز یا خواب الودگی یا سرعت بیش از حد منجر به تلفات جانی یا مالی میشوند در اموزش رانندگی یکی از وظایف مربی حرفه ای رانندگی توسط مربی رانندگی خصوصی این است که تمام شرایط و نکات ایمنی را به یک راننده مبتدی گواهیدار یا بدون گواهی را اموزش رانندگی دهد.

اموزش رانندگی در اتوبان و بزرگ راه یا اموزش رانندگی در جاده چالوس نیاز به یک مربی اقا یا مربی خانم حرفه ای و خصوصی میباشد یکی از ترس و استرس از رانندگان مبتدی گواهیدار یا بدون گواهی در اتوبان ها و بزرگ راها و اموزش رانندگی در جاده چالوس کنترل خودرو در شرایط بهران و حساس میباشد این گونه افراد گواهیدار یا بدون گواهی نیاز به یک مربی خانم یا مربی اقا میباشند ما در اموزش خصوصی رانندگی و اموزش حرفه ای رانندگی در مورد اموزش به این گونه افراد صاحب گواهی یا دوستانی که در ازمون شهری هستند پشنهد میدهیم که نزدیکان شما گزینه خوبی برای اموزش رانندگی نیستند از انجا که برای یاد گیری شما در زمینه اموزش رانندگی بسیار دوست دارند که شما تبدیل به یک راننده حرفه ای شوید از غذا زمانی که در کنار شما مینشینند تا شما را یاری دهند و از غذا اموزش این هنر نیاز به اعصاب فولادی میباشد و از طرف دیگر از دست این دوستان خارج بوده متاسفانه با اموزش رانندگی بسیار غلت یادگیری و کنترل خودرو برای شما رانندگی بانوان بسیار سخت میشود متاسفانه جزءدر درون شما جزء بوجود اوردن ترس و استرس از رانندگی هیچ کمکی به شما نخواهند کرد.

 

در اموزش خصوصی و حرفه ای رانندگی تمام ترفندهای رانندگی که برای حرفه ای شدن نیاز میباشد در کنار شما عزیزان میباشیم.

اموزش خصوصی و حرفه ای رانندگی در شمال و غرب تهران در اولویت میباشند.

به درخواست شما عزیزان اموزش در تمام شرایط های سربالایی و سر پایینی و همچنین جاده هایی که نقطه ضعف شماست اموزش کاملا خصوصی و حرفه ای و تخصصی انجام میگردد.

پس این حق شماست که مثل بقیه دوست و اشنایتان یک راننده بسیار خوب و تخصصی را برای خود به ارمغان بیاورید

فقط کافیست در کنار ما ارامش را در درون خود پیدا کنید و به خود باور داشته باشید که شما هم میتوانید

حالا رانندگی چه خودروی سنگین باشد چه تریلیی چه کامیون اما بحث قابل تامل رانندگی این است با خودروهای سبک

چالش رانندگی فراوانی برخورد خواهید داشت.

رانندگی در تهران نسبت به سایر استانها کوشش فراوانی میخواهد لذا ترافیکهای موجود در تهران کنترل و هدایت ماشین را برای ی گواهیدار و ی مبتدی بسیار سخت است .

دوستان خوبم بآموزش حرفه ای خصوصی رانندگی در اتوبان و بزرگراه و جاده چالوسافرا گرفتن کنترل و هدایت خودرو یعنی شما دیگر این توانایی را خواهید داشت که با هر خودرو یا وسیله نقلیه سنگین در جاده ها و بزرگراها رانندگی کنید.
آموزش حرفه ای خصوصی رانندگی در اتوبان و بزرگراه و جاده چالوسبا رزرو و حضور شما هنرجویان اصول رانندگی از مبتدی تا حرفه ای و پیشرفه با مربی مجرب در کنار شما هستیم

ان چرا که مورد اهمیت است اموزش مهارتهایی میباشد که شما را به یک راننده حرفه ای تبدیل میکند

اگر چیز بیشتری به جزئ اصول کنترل و هدایت خودرو را ندانید رانندگی شما با چالش های بیشتری برخوردار خواهد بود

با ی کادر مجرب با مربیان تحصیل کرده این مشکل را به راحتی حل خواهید کرد.

به نظر کارشناسان خطاهای انسانی و نا ایمنی خودرو و مشکلات جاده ای سه نکته مهم در ایجاد تصادفات رانندگی هستند

با اموزش صحیح در هنر رانندگی توسط مربی حرفه ای رانندگی با مربی خانم یا مربی اقا با پی بردن در نظر گرفتن ضعف رانندگی شما و ایجاد تمرینات منحصر به فرد از شما یک راننده حرفه ای خواهیم ساخت.

ما بهترین مکان را برای اموزش شما در نظر خواهیم گرفت.

ما بهترین اموزش پارک دبل را به شما اموزش خواهیم داد.

ما بهترین اموزش نیم کلاج را به شما خواهیم داد.

ما مربی راننگی حرفه ای هستیم حتی اموزش با خودروی شخصی چه دنده ای چه اتومات.

ما در شرایط ترافیک اموزش عملی رانندگی را برای شما به درخواست شما در نظر میگیریم.

ما به شما اموزش عملی سبقط گیری صیح و به موقع از ماشین های سنگین اموزش داده میشود.

با ارزوی بهترینها برای شما……………..اموزش عملی رانندگی با کادر مجرب توسط زوج همکار غرب و شمال تهران….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی:قوانین رانندگی در اتوبان /بازی رانندگی در اتوبان/تعقیر لاین در اتوبان/رانندگی اتوبان برای اولین بار/رانندگی در جاده برای اولین بار /قواعد رانندگی در اتوبان

لاین سرعت در اتوبان کدام است /لاین سرعت در اتوبان و بزرگ راه/ لاین اول اتوبان و بزرگ راه کدام است /اموزش رانندگی به گواهیدارها/نکات مهم رانندگی در اتوبان/اموزش کلاج/اموزش نیم کلاج/ اموزش پارک دوبل/ مربی اموزش رانندگی/مربی رانندگی خانم/اموزش تضمینی رانندگی/اموزش عملی رانندگی /……